Najczęściej kupowane

Ostatnie artykuły

Poradnik

Zaprawki lakiernicze - jak zrobić krok po kroku?
Rysy, drobne uszkodzenia i zadrapania na powierzchni lakieru pojazdu nie tylko wpływają niekorzystnie na wygląd samochodu, ale również mogą stać się wstępem do kłopotów z korozją. Jeśli nie zabezpieczymy odpowiednio uszkodzonej powierzchni, możemy być pewni, że prędzej czy później w tym miejscu pojawi się rdza.
Jaki jest cennik lakierowania samochodu? Lakierowanie samochodu - cennik
Cena za lakierowanie całego samochodu lub pojedynczego elementu jest wysoka i zależna od wielu czynników o których warto wiedzieć przed kontaktem z lakiernikiem i spytaniem go o wycenę twojego samochodu lub jednego z elementów.
Usuwanie rdzy z samochodu | Sposoby na usuwanie rdzy | Cena
Na Twoim samochodzie pojawiły się rude plamy i niewielkie dziury w blachach? To korozja, czyli proces powolnego niszczenia materiału, potocznie zwany rdzewieniem. Sprawdź jak sobie z tym poradzić!
Ile schnie lakier samochodowy? Czas schnięcia lakieru samochodowego
Na początek ważne jest, aby odpowiedzieć sobie na pytanie, co to jest lakier samochodowy i z ilu etapów lakierowania nadwozia naszego samochodu. Lakier jest to substancja powłokotwórcza, którą stosuje się aby uzyskać gładką powierzchnię karoserii i zabezpieczyć ją przed działaniem czynników zewnętrznych.
Jak sprawdzić kolor, kod lakieru po VIN?
VIN z języka angielskiego oznacza Vehicle Identification Number, czyli numer identyfikacyjny samochodu. Numer ten jest nadawany i umieszczany przez producenta i jest niezbędny do poruszania się pojazdem. Wyjątkiem są samochody zarejestrowane po raz pierwszy przed 1 stycznia 1995 r. i motocykle zarejestrowane po raz pierwszy przed 1 stycznia 2003r.